Fire Frontier: Heroes of Valor

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15 MB
  • Version 1.72
  • Dil Türkçe
  • Firma TOPEBOX
Strateji alanında geliştirilmiş olan Fire Frontier: Heroes of Valor'da krallığın kaderi tehdit altındadır.

Fire Frontier: Heroes of Valor, Android  cep telefonunuza indireceğiniz heyecan verici bir strateji oyunudur. Oyunda kazanmak için güçlü kahramanları bir araya getirerek krallığınızı koruma altına almanız gerekiyor. Cesur kahramanları toplayın, onları yeni zirvelere doğru eğitin, silah ve eşyalarla donatın, onları zafere götürün ve bir kez daha krallığa huzur getirin. Krallığın kaderi sizin elinizde olacak. 

Korkunç güçlere sahip orglar sınıra kadar yaklaştılar, ekibinizi toplayın ve sınırı tutun. Orglar asla içeri girmemeliler. Taktik yeteneklerinizi kullanın ve katillerden ve tankerlerden şifacılara ve destekçilere, her kahramanın benzersiz istatistiklere ve becerilere sahip tanıdık sınıflarıyla kahraman ekibinizi oluşturun. Onlara sahip olduğunuz en iyi silah ve eşyalarla donatın.

Hazır olduğunuzda kötülük güçlerine saldırın. Sınırı zorladığınızda zorluklar artar, savaşmak için tüm kaynaklarınızı kullanmanız gerekir. Her zaferden sonra cömert ödülleri kazanın ve kahramanlarınızı birçok kötü karakter için eğitmek için yeni bulunan zenginliği kullanın, onların istatistiklerini arttırın ve son olarak onları geliştirin, sıralayın böylelikle daha güçlü kahramanlara dönüştürebilirsiniz. 

Fire Frontier: Heroes of Valor indir